?

Log in

No account? Create an account
Feb. 16th, 2012 @ 09:31 am Receptai ir ne tik
Tags:
About this Entry
From:neryte
Date:January 25th, 2006 07:57 pm (UTC)
(Permanent Link)
Labas, norėčiau pagalbos, valgiau kažkada kažką tokio į šiupinį panašaus, nežinau kaip vadinasi ir nežinau tikslaus recepto, gal galėsi man kuo nors pagelbėti.... taigi tas kažkas :))) susideda iš mėsos gabalėlių, juodų alyvuogių, pomidorų pastos ir nelabai pamenu kas dar...:( gal žinai apie ką šneku?
[User Picture Icon]
From:giedrius_v
Date:January 25th, 2006 08:05 pm (UTC)
(Permanent Link)
Na čia labai daug kas gali būti, pradedant nuo gan keistu čili, baigiant troškiniu, kur metama viskas, kas randama šaldytuve, ar sriuba ( bet su alyvuogėm? ). O klasikinio kokio nors recepto tai šiaip neprimena, nebent daugiau apie tai papasakotum, kas tai - karštas, šaltas, troškinys, mišrainė, kokioj šaly ( ar kokios tipo restorane ) valgei, na ir t.t. Jeigu, pvz, draugė vaišino, tai galbūt ji pati suimprovizavo kažką...
[User Picture Icon]
From:giedrius_v
Date:January 25th, 2006 08:10 pm (UTC)
(Permanent Link)
dar pagalvojau: galbūt ten buvo carpaccio, ta prasme, žalia, tik truputį pamarinuota mėsa? tada gal ir galiu įsivaizduoti, kad su alyvuogėm būtų.. Antraip tai mėsa su alyvuogėm man tik picą primena :{)
[User Picture Icon]
From:giedrius_v
Date:January 25th, 2006 08:16 pm (UTC)
(Permanent Link)
From:(Anonymous)
Date:July 1st, 2007 09:06 pm (UTC)

makaronai

(Permanent Link)
labas,
vaikystei valgiau salta makaronu su baltu padazu patiekala. ala spagheti tik viskas patiekiama saltai. any ideas kaip toki sedevra pagaminti?