?

Log in

No account? Create an account
Jun. 7th, 2010 @ 11:30 am Nauja knyga
About this Entry
[User Picture Icon]
From:giedrius_v
Date:June 7th, 2010 01:44 pm (UTC)
(Permanent Link)
Kucharka litewska - labai nebloga knyga. Deja, turiu jos du vertimus į lietuvių kalbą, vienas tarpukario laikų, kitas - išleistas dabar, ir nei vienas iš jų nėra toks, kad sakyčiau, štai, šis vertimas visiškai atstoja originalą. Nelabai ten ir išversi, kaip lietuviškai "grzybek" arba "mozurek" ir pan. O patys receptai knygoje labai įdomūs. Tik, pastebėjau, reikia su jais dirbti kūrybiškai, prieš tai apmąsčius, kokie galėjo būti tais laikais maisto gamybos įrankiai, ir pagal tai pasitaisyti ingredientų kiekius. Bet kaip idėjų rinkinys - labai gerai.

Beje, Jūs puikiai rašote lietuviškai, praktiškai be klaidų.
[User Picture Icon]
From:katrinute
Date:June 7th, 2010 02:03 pm (UTC)
(Permanent Link)
Itin malonų iš jūsų pusės, aš visai nesenai gyvenu Lietuvoje.

Man irgi knyga pasirodo įdomi, turiu šiuolaikine variantą, jau išbandžiau keletą receptų. Padaro malonų įspūdį produktų įvairovė ir kaip derinasi tarpusavyje.
[User Picture Icon]
From:kiaulia
Date:June 8th, 2010 11:33 am (UTC)
(Permanent Link)
Jūs dar tik porą metų Lietuvoje ir jau ne tik kalbate, bet ir taip gerai rašote lietuviškai? Man sunku patikėti. Arba Jūs labai imli kalboms, arba grius mano mitas, kad lietuvių kalbai perprasti reikia bent penkerių metų. :)
[User Picture Icon]
From:katrinute
Date:June 8th, 2010 09:31 pm (UTC)
(Permanent Link)
Aš Lietuvoje 4,5 metų, bet gana laisvai pradėjau kalbėti už pora. Man čia patinka, čia mylimi žmonės - tai visiškai normalų norėti kalbėti.. :) svarbu teisingi nusistatimai, tada viskas lengvai... beveik :)
[User Picture Icon]
From:kiaulia
Date:June 8th, 2010 09:36 pm (UTC)
(Permanent Link)
Visiškai pritariu ir palaikau Jūsų nuostatas. Patikėkit, Jums puikiai sekasi!