?

Log in

No account? Create an account
Nov. 25th, 2008 @ 11:28 am frype.lt
Užsiregistravau ir aš šitam frype, o tai, sako, visas pagrindinis Lietuvos tūsas vyksta būtent ten, ir kas ne frype, tas lūzeris ir apskritai nelietuvis, kaip ir tas, kuris bulvių neaugina. Tai aš dabar jau kaip ir vienu žingsneliu aukščiau "lūzerio". Nnn-taip.

Po teisybei, nelabai įsikirtau, kokia to portalo prasmė. Kol kas labai stipriai primena vaikų darželį su griežta auklėtoja, kuri nuolat gan provincialokai kreipiasi vienaskaitos antruoju asmeniu ("Rašyk taisyklinga lietuvių kalba, aš atidžiai patikrinsiu!", "Lytį ir vardą gali keisti tik 3 kartus!", "Paveikslėlyje privalai matytis tu!"). Įlindau į muzikos skyrelį, suradau "Žalvarinį" ir "Atalyja", kas nudžiugino. Aišku, yra ten ir Radži, kur jau ten be jo.

Susikūriau ir aš savo muzikinį puslapėlį, tai dabar redakcija ten skaičiuoja mano gramatines klaidas ir velniai žino kada pateiks verdiktą, ar aš pakankamai simpašiktas jaunuolis ir tinku į šį baisiai elitinį klubą. Tai vienžo kai jau kažkas pajudės, gal pamėginsiu įrašyti kokios nors naujos muzikos. Aišku, taip gerai, kaip Radžis, nepavarysiu, kur jau man ten. Gal šiaip, iš natų ką nors. Gal ir dainuojančių atsiras, jeigu reklamos bus pakankamai.

Vienu žodžiu, prašom registruotis į eilę prie bilietų ir autografų ;{)
About this Entry
From:(Anonymous)
Date:November 25th, 2008 10:22 am (UTC)
(Permanent Link)
Mačiau jau patį, kaip šviežiai užsiregistravusį :)
[User Picture Icon]
From:yshtabi
Date:November 25th, 2008 10:42 am (UTC)
(Permanent Link)
:D aha, kažkokios keistos paskirties portalas, bet matyt reiškia kažką. Periodiškai gaunu tokias įkvepiančias žinutes - Žaidime "TAIP ar NE?" tavimi susidomėjo kostas! Ar saulius, ar povilas, kas iš to? :/
[User Picture Icon]
From:giedrius_v
Date:November 25th, 2008 10:48 am (UTC)
(Permanent Link)
Marytė myli Joną, norėtų jį užkadrint, bet guodžias tik svajone, nes Jonas myli Petrą ;{)
(Deleted comment)
[User Picture Icon]
From:giedrius_v
Date:November 25th, 2008 11:32 am (UTC)
(Permanent Link)
o kas ten geriau?
(Deleted comment)
[User Picture Icon]
From:dzejus
Date:November 25th, 2008 12:35 pm (UTC)
(Permanent Link)
ištryniau accountą ir visiškai dėl to nesigailiu
[User Picture Icon]
From:giedrius_v
Date:November 25th, 2008 12:39 pm (UTC)
(Permanent Link)
O kas užkniso labiausiai?
[User Picture Icon]
From:maumaz
Date:November 25th, 2008 12:44 pm (UTC)
(Permanent Link)
Frype'as yra reto šlamštumo portalas. Bet turi vieną kitą naudingą bruožą.
[User Picture Icon]
From:gaivenyte
Date:November 25th, 2008 03:29 pm (UTC)
(Permanent Link)
Sutinku :)

Iš esmės ten nėra ką veikt. Kadangi aš jau ten esu lyg ir senbuvė ir kokį pusmetį gana intensyviai aprašinėjau bloge savo jausmus, tai galiu teigti, kad ten visiškai nieko nevyksta. Dabar galiu palyginti diskusijas, kurios vyksta čia ir ten, tai sakyčiau, kad čia yra daug įdomiau. Nes bent jau man ten viskas pasirodė šypsenėlių apsikeitimo lygyje. Gal žmonės nesikalba dėl to, kad jie ten yra savo vardais užsivadinę, gal lengviau kalbėt, kai esi po kokiu nors oranžinio begemoto paveikslėliu pasislėpęs?

Didysis frype privalumas - tai, kad ten gali surasti seniai matytus žmones. Atsirado ir vienas kitas naujas žmogelis, su kuriuo užmezgiau ryšius netgi darbo prasme - pavyzdžiui, puikus pašnekovas politologas Nerijus Maliukevičius. Dar ten galima pasiskaityt kelių žymių Lietuvos rašytojų pasaulio atstovų minčių - pvz, RoRa, Agnės Žagrakalytės.

Didžioji frype beprasmybė - mokama statistika, kas pasižiūrėjo į tavo snukį. Prisipažinsiu, vieną kartą pirkau. Visiškas absurdas.

Frypomanija praėjo, kai nustojau ten savo nuotykius aprašinėt - tada visiškai nebeliko prasmės ten eiti. Dabar jau ilgokai nebuvau ten užsukusi.
From:(Anonymous)
Date:November 25th, 2008 03:29 pm (UTC)
(Permanent Link)
noriu pasikeisti lytį!!! net tris kartus!!!!! o kokia bus trečia lytis? :D
hm... kadais kadais (dar rkp laikais), registravausi one, vėliau - frype. dabar - jau ir facebooke. na ir kas? manote ten dažnai esu? nyfygugiški. gerai, kad el.laiškais primena, kad kas nors kurs nors virtualybėje vyksta. nueini, pažiūri.
ir ne tik el.laiškais.
paskaitai (vėlgi padėjo - rss) blogą vieną kitą, sužinai naujienų. ir ką? reikia stoti į eilę atografams :)
beje, knihgt, tu suvis čia tobulėji - neseniai skype atradai, dabar - frype. domiesi facebook. ir tai tas žmogus, kuris dalina interviu apie "kas bus, jei interneto nebus" ? :D

r_z
[User Picture Icon]
From:gaivenyte
Date:November 25th, 2008 03:31 pm (UTC)
(Permanent Link)
Tiesa, dar ten galima susidraugaut su kokiu nors Valinsku. Turėjau mintį - gal tapt visų politikų drauge :) įtariu, kad tikrai patvirtintų draugystę.

bet nežinau, ar čia yra to portalo privalumas :)
[User Picture Icon]
From:vklase
Date:November 25th, 2008 03:48 pm (UTC)
(Permanent Link)
kol neleidžia keisti religijos ir odos spalvos neribotą kiekį kartų, tol manęs ten nebus.
;-)
[User Picture Icon]
From:gaivenyte
Date:November 25th, 2008 07:36 pm (UTC)
(Permanent Link)
Gali, gali ten viską keist :)

tik kažin ar ką veikt rasi.
[User Picture Icon]
From:saules_dukte
Date:November 25th, 2008 04:49 pm (UTC)
(Permanent Link)
o aš ten laimėjau pakvietimą į koncertą. žinant visą istorija, labai netyčia. tuo ir pasidžiaukim. visa kita - nieko labai gero. muzika ir renginių kalendorius galbūt naudingiausi.
[User Picture Icon]
From:anniemariex
Date:November 25th, 2008 07:45 pm (UTC)
(Permanent Link)
tas puslapio populiarumas dirbtinai sukurtas :/
[User Picture Icon]
From:maliboo
Date:November 26th, 2008 12:35 am (UTC)
(Permanent Link)
Tai yra didele senu pazistamu / buvusiu / esamu bendradarbiu / klasioku / draugu ir siaip tau idomiu zmoniu kontaktu knygute. Messendzheris, kitaip tariant. Pas mane ten 148 zmones kontakte, ir kiekviena is ju pazistu asmeniskai, su kiekvienu ju sieja kazkas. 80% ju neturiu nei meilo nei telefo, kurie siaip turi savybe keistis kartais, ane. O cia atejai ir visi kruvoj.

O cia komentuojantys kazkaip funkciju kazkokiu, paskirciu iesko tam portale :-) maziau reik i tuos idiotiskus zaidimus, konkursus ir visokias pop-badykles ziuret, o i draugus daugiau ;-)

Administracija aisku reto debilumo, man karts nuo karto akaunta blokuoja, kaip uz neegzistuojancia pavarde. Loxai ;-)

Ai, dar zeba flashinis plejeris, kai nori muzono paklausyt. Bet kur kur yra intikas, atsidarei ir klausaisi online. Uzteks ne vienai dienai.

O dar mane pakviete draugauti Žydrūnė Kelpšaitė, irgi dziugus ivykis. O po to parase, kad netycia pakvietimus issiuntinejo. O as jau galvojau, kad praregejo ir sumane toki nuostabu drauga isigyt kaip ash. zo )))
[User Picture Icon]
From:rokiskis
Date:November 26th, 2008 04:57 am (UTC)
(Permanent Link)
Atleiskite, bet būsiu kategoriškas ir griežtas. Frype - tai debiliškas puslapis. Niekam nereikalingas, gyvenantis tik iš to, kad knisa protą visiems iš eilės ir savireklamai naudoja piramidinį principą. Kažkada užsiregistravau, supratau, kad iš jo jokios naudos, tik lochatronas kažkoks. Viskas, ką ten gauni - tik porciją spamo. Mažvaikiams debiliukams pritaikytas mėšlas, antras one.lt .

Vienintelis iš socialinių tinklų, kur kažkokią naudą pajutau - tai buvo linkedin.com , bet ir tai ribotai.
[User Picture Icon]
From:giedrius_v
Date:November 26th, 2008 06:54 am (UTC)
(Permanent Link)
Tai panašiai ir man kol kas atrodo (mažvaikiai, debilizmai etc). Kaip ir minėjau, teigiamas dalykas jame kol kas - muzika, ten užsiregistravusios grupės ir pan. Aš, kadangi ir pats truputį muzikuojantis, tai irgi pamėginau susikurti ten muzikinį puslapėlį, kurį tie gražuoliai gal kada nors ir patvirtins. Bet kol kas nepanašu man, kad jie labai skubėtų tą padaryti. Ko gero teks ieškotis kitos vietos, kur priglausti ir pasharinti savus mp3.
(Deleted comment)
From:julijus
Date:November 30th, 2008 09:51 am (UTC)
(Permanent Link)
Giedriau, kadangi dar domiesi ir fotografija junkis i www.flickr.com. Itraukianti bendruomene. Gali susirasti bendraminciu pagal savo pamegta fotografijos sriti. O neturit laiko ir noro bendrauti, naudotis kaip paprastu saitu nuotrauku viesinimui, pvz. kaip picassa.
From:(Anonymous)
Date:March 11th, 2009 01:55 pm (UTC)

nersiregistruok niekur ir laimėsi

(Permanent Link)
supermuzika tai ten va tikras šūdas, reklama pačio savęs admino ir amžinybėn išėjusių tipo dainininku ruri ruri danuškų. Frype irgi šūdas ir tos pačios chebros produktas su tuo pačiu tikslu.