Giedrius Vilpišauskas (giedrius_v) wrote,
Giedrius Vilpišauskas
giedrius_v

frype.lt

Užsiregistravau ir aš šitam frype, o tai, sako, visas pagrindinis Lietuvos tūsas vyksta būtent ten, ir kas ne frype, tas lūzeris ir apskritai nelietuvis, kaip ir tas, kuris bulvių neaugina. Tai aš dabar jau kaip ir vienu žingsneliu aukščiau "lūzerio". Nnn-taip.

Po teisybei, nelabai įsikirtau, kokia to portalo prasmė. Kol kas labai stipriai primena vaikų darželį su griežta auklėtoja, kuri nuolat gan provincialokai kreipiasi vienaskaitos antruoju asmeniu ("Rašyk taisyklinga lietuvių kalba, aš atidžiai patikrinsiu!", "Lytį ir vardą gali keisti tik 3 kartus!", "Paveikslėlyje privalai matytis tu!"). Įlindau į muzikos skyrelį, suradau "Žalvarinį" ir "Atalyja", kas nudžiugino. Aišku, yra ten ir Radži, kur jau ten be jo.

Susikūriau ir aš savo muzikinį puslapėlį, tai dabar redakcija ten skaičiuoja mano gramatines klaidas ir velniai žino kada pateiks verdiktą, ar aš pakankamai simpašiktas jaunuolis ir tinku į šį baisiai elitinį klubą. Tai vienžo kai jau kažkas pajudės, gal pamėginsiu įrašyti kokios nors naujos muzikos. Aišku, taip gerai, kaip Radžis, nepavarysiu, kur jau man ten. Gal šiaip, iš natų ką nors. Gal ir dainuojančių atsiras, jeigu reklamos bus pakankamai.

Vienu žodžiu, prašom registruotis į eilę prie bilietų ir autografų ;{)
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 35 comments